Kontakt

Lázeňská cestovní agentura Thermia Praha je specialista na lázeňské léčebné a relaxační pobyty především ve slovenských lázních, pro jednotlivé objednávky i pro lázně v Čechách a na Moravě. Máme mnohaleté zkušenosti v lázeňství a odborné fyzioterapii doma i v zahraničí.

Naše lázeňská agentura dnes spolupracuje s většinou lázeňských středisek na Slovensku známých úspěšnou léčbou problémů, nejen s pohybovým ústrojím. V této oblasti můžeme nabídnout kvalifikované kompletní služby s ohledem na potřeby, přání a zdravotní stav každého zájemce.

Slovenské lázně z nejlepších v Evropě.

Slovenské lázně patřily vždy k nejlepším. Na renesanci obliby lázní a lázeňství z 90 let 20. století v celé Evropě reagují privatizované slovenské lázně již řadu uplynulých let významnými investicemi do modernizace lázeňských a ubytovacích a stravovacích kapacit.

Poradíme s výběrem lázní

Místní léčivé zdroje slovenských lázní v kombinaci s nejmodernějšími metodami balneologie a lázeňského lékařství spolu s kvalitním vybavením sanatorií poskytují dobré podmínky pro dostatečně široké spektrum relaxačních, preventivních, rehabilitačních i léčebných programů.

Na Slovensku je v lázních opravdu z čeho vybírat. Nabídku jednotlivých lázní najdete v sekci lázně.

Upozorňujeme však, že výběr správného léčebného programu by neměl být volbou jako z katalogu cestovní kanceláře.

Rádi Vám proto bezplatně poradíme s výběrem lázní, druhu péče, délky a místa pobytu nejvhodnějších z hlediska aktuální indikace Vašeho zdravotního stavu.

Nerozhodujte se sami. Záleží nám na tom, aby každému přinesl lázeňský pobyt úlevu a nové síly do života.

Zajistíme pobyt podle Vašeho výběru

Jsme připraveni zajistit Vám, lázeňský pobyt v určitých lázních podle Vašeho výběru a ve vhodném termínu ve známých slovenských lázních nacházejících se v 6 hlavních lázeňských lokalitách na Slovensku.

Nenabízíme standardní pobyty , prohlédněte si na našich dalších stránkách nabídku jednotlivých lázní, poraďte se s Vaším lékařem a obraťe se na nás, všechno ostatní zařídíme individuálně podle Vaší objednávky k Vaší plné spokojenosti.

Slovenské lázně zahrnují léčení prakticky veškerých onemocnění a zdravotních obtíží.

Vedle klasických léčebných lázeňských pobytů v délce alespoň dvou týdnů jsme připraveni zajistit Vám podle Vašeho přání i krátké týdenní relaxační a regenerační pobyty.

Zařídíme cestu a zaplatíme

Netrapte se také s vyhledáváním, kalkulací a kursovým přepočtem cen pobytů přímo od lázní, neutrácejte zbytečně čas a peníze za telefon a bankovní poplatky za mezinárodní platby! Všechny lázeňské pobyty účtujeme v českých korunách.

Všechny naše služby pro Vás jsou bezplatné.

V našem ceníku snadno zjistíte, že máme ceny v Kč vyhlášeny na celou sezonu a kromě případných zcela zásadních a mimořádných změn kurzu Kč/EUR neseme ve vyhlášených cenách i riziko kursových pohybů české měny oproti EUR.

POZOR podle platné slovenské legislativy můžeme účtovat naše ceny v Kč jen českým občanům pojištěným u některé zdravotní pojišťovny v ČR!

Naši klienti platí ze svého

Pracujeme na komerční bázi, tj, pro všechny, kteří si platí lázeňský pobyt ze svého, nebo doplácejí pobyt částečně uhrazený z FKSP zaměstnavatele.

Nezajišťujeme lázeňskou léčbu a pobyty plně hrazené zdravotními pojišťovnami.

Jsme připraveni operativně reagovat na Vaše objednávky, dotazy a požadavky, a to

denně v pondělí – čtvrtek od 9.00 hod. do 17.00 hod.

na telefonních číslech

  • +420 721 517 883
  • +420 235 366 064

na faxovém čísle

  • +420 235 366 064

na e- malové adrese thr@seznam.cz , nebo thermia@centrum.cz

nebo

v naši provozovně THERMIA REHABILITACE Ščípa:

  • Na dlouhém lánu 53
  • 160 00 Praha 6

Těšíme se, že i Vás brzy přivítáme mezi naše spokojené lázeňské klienty.