Kontakt
Lázeňská cestovní agentura Thermia Praha je specialista na lázeňské léčebné a relaxační pobyty především na Slovensku, ale také v Čechách a na Moravě. Vznikla na základě požadavků klientů z naší fyzioterapeutické praxe. Máme mnohaleté zkušenosti v lázeňství a odborné fyzioterapii doma i v zahraničí. Naše lázeňská agentura spolupracuje prakticky se všemi hlavními lázeňskými středisky na Slovensku. Pro zájemce je připravena zajistit lázeňský pobyt i v kterýchkoliv českých, nebo moravských lázních.

SLOVENSKÉ LÁZNĚ Z NEJLEPŠÍCH V EVROPĚ

Slovenské lázně patřily vždy k nejlepším a to z hlediska léčebného působení i oblíbenosti u lázeňských hostů. Léčivé zdroje slovenských lázní v kombinaci s metodami balneologie a lázeňského lékařství spolu s kvalitním vybavením léčebných domů poskytují dobré podmínky pro široké spektrum preventivních i léčebných programů. Dnes, kromě unikátní balneoterapie, poskytují na špičkové úrovni náročných evropských standardů i další lázeňské služby hostům ze všech kontinentů. Prohlédněte si konkrétní nabídku jednotlivých lázní, kterou najdete v sekci lázně a seznamte se službami naší cestovní lázeňské agentury v sekci o nás.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme nejen všechny, které už bolí záda, klouby, nebo mají jiné problémy s pohybem , ale také všechny zájemce o preventivní fyzioterapeutickou a lázeňskou rehabilitaci a regeneraci organismu. Všechny, kteří si uvědomují báječnou schopnost lázní rychle obnovit energii vyčerpanou v každodenním shonu dnešní uspěchané doby. Vladimír Ščípa majitel CA